Transplantace vlasů před a po

Image

Zkušenost s transplantací vlasů

Herec a kaskadér Ivan Jurečka je jednou z mnoha osobností, která u nás transplantaci vlasů podstoupila, je ale první, která o ní veřejně promluvila. Transplantace vlasů, provedená v roce 2009, byla dokonce zaznamenána na video a INTER CLINIC tak může svým klientům ukázat, jak taková transplantace vlasů probíhá.

 

Ivane, kolik Vám bylo let, když jste podstoupil transplantaci?
"Bylo to v roce 2009, takže mi bylo 25 let."

Jaký byl hlavní motiv, proč jste transplantaci podstoupil?
"Nikdy jsem neměl výraznější problém s vlasy, spíše naopak. Najednou, asi kolem 21 let, jsem si všiml narůstavajícího vypadávání vlasů. Představte si, že je vám lehce po dvacítce a hrozí vám, že budete mít pleš!  Moc mě to trápilo, a proto jsem dospěl k názoru, že s tím chci něco udělat."

Naplnila transplantace Vaše očekávání? Jak se cítíte dnes s odstupem 3 let?
"Naprosto naplnila! Myslím, že i předčila. Vím, jak jsem vypadal předtím: pro mě neadekvátně na můj věk, řídlo mi čelo, tvořily se kouty. Teď se cítím v pořádku a vlasy, nebo nějaký problém s nimi, už nijak zásadně neřeším."

Proč jste si vybral INTER CLINIC
"Všeobecně nemám důvěru k různým vitamínům, mastičkám, šampónům apod. Jsem narozen ve znamení berana a tak rád řeším věci hned a rád i hned vidím výsledky. Po průzkumu trhu a možností v ČR mi INTER CLINIC vyvstal jako nejlepší volba: má největší zkušenosti a navíc své výsledky transparentně prezentuje. Každý zájemce má tedy možnost vidět stav vlasů před a po transplantaci. Nekupuje tedy zajíce v pytli."

Byl zákrok bolestivý?
"Jediné, co se dá považovat za bolestivé, je umrtvování. Ale pak, ani během, ani po transplantaci jsem neměl žádné výrazné bolesti. Nic co by nevyřešil běžný Ibuprofen, nebo cosi podobného."

Pánové mají strach zejména z jizvy vzadu na hlavě. My jsme Vaši jizvu ve vlasech nenašli. Kdy se jizva zacelila?
"Nevím. Sám jsem si ji tam nikdy nehledal:)  Ale tak asi běžně, po dvou týdnech mi byly vyndány stehy a pak už jsem o ní nevěděl."

Jak bylo dlouhé Vaše kosmetické volno?
"Já jsem podstoupil dvě fáze. Poprvé v období letních prázdnin a pak v tom samém roce o vánocích, takže jsem to moc neřešil, ale myslím,  že cca 10 dní."

Za jak dlouho Vám začaly růst vlasy?
"Já neměl výraznou lysinu, takže se transplantovali štěpy mezi mé normální, ale řídnoucí, vlasy, takže se to dalo těžko přesně poznat, jestli rostou ty mé normální, nebo mé normální „nové“. Ale mám pocit, že výsledek byl patrný po pár týdnech."

Všimlo si Vaše okolí něčeho?
"Jak říkám, podchytil jsem to docela včas, takže rozdíl „před“ a „po“ nebyl pro okolí až tak výrazný. Málo kdo v mém okolí o transplantaci ví, a kdybych jim to sám neřekl, patrně by na to ani sami nepřišli."

Kdybyste byl znovu postaven před rozhodnutí (ne)podstoupit transplantaci, šel byste do ní znovu?
"Určitě :)"

Zeptejte se nás

Zeptejte se nás na svůj
vlasový problém

Zeptejte se nás na svůj
vlasový problém

Je to nejrychlejší cesta k Vaší spokojenosti s vlasy.